Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Plan Taryfowy

 •  

  Plan Taryfowy (11.12.2011, 16:21)

  Witam
  Jestem w orange od 8 lat. Mam bardzo dobry plan taryfowy nazywa się Nowy Twój Plan. Obecnie ten plan już nie istnieje. Mogę teraz przedłużyć umowę z orage, jednak chce pozostać przy moim planie taryfowym Nowy Twój Plan 55 zł. Istnieje możliwość pozostania czy muszę zmienić na np. Delfin 59 zł ???? Bo jeśli przedłużenie umowy wiąże się ze zmianą planu taryfowego to rezygnuje z sieci a tego bym nie chciał. Bardzo proszę od odpowiedź. Pozdrawiam

 •  

  Odp: Plan Taryfowy (11.12.2011, 17:43)

  Pozostanie,przy obecnym planie taryfowym pana jest niemożliwe,przy przedłużaniu umowy musiałby pan zmienić plan taryfowy na któryś z dostępny aktualnie:delfin,pantera,pelikan.

 •  

  Odp: Plan Taryfowy (11.12.2011, 21:45)

  Ja myślę nie trzeba przedłużać umowy. Wydaje mi się, że zostanie ona przedłużona automatycznie na dotychczasowej taryfie.

 •  

  Odp: Plan Taryfowy (12.12.2011, 00:13)

  Nie musisz przedłużać umowy. Po zakończeniu okresu, na jaki była zawarta umowa/aneks, przekształca się w umowę na czas nieokreślony, którą wtedy w każdej chwili możesz przedłużyć lub rozwiązać. 

 •  

  Odp: Plan Taryfowy (30.01.2012, 15:39)

  Ja jestem w podobnej sytuacji. Tomis1 jak udało Ci się wybrnąć z sytuacji ??

 •  

  Odp: Plan Taryfowy (02.02.2012, 22:06)

  Do mnie dzisiaj zadzwonili, że mogą mi przedłużyć dotychczasową umowę "Orange Abonamet 35" co mnie zdziwiło, bo zawsze mówili że nie ma takiej opcji a do tego nowy tel. Odpowiada mi ta taryfa bo mam kwotę 35zł na wszystko a nie jak w tych badziewnych "zwierzakach" co jest bardzo wygodne bo nie muszę kontrolować czy wysyłam sms-a specjalnego lub innych dodatkowo płatnych usług, po prostu daną kwotę ściąga mi z tych 35zł a nie dodatkowo do faktury.
  Mam nadzieje, że kolejne taryfy będą podobne, bo te obecne są bardzo nastawione na konkretne usługi a większość ludzi nie tylko dzwoni, smsuje czy przegląda internet, lecz w dobie smartfonów robi te wszystkie rzeczy. Więc gorąca prośba do Orange zmięcie te taryfy, bo kompletnie do niczego się nie nadają jak tylko do nabijania wam kieszeni a klienci tego nie lubią i będą zmieniali operatorów.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników